WEB BİLGİSİ

gergi tavan , barisol tavan , gergi tavan fiyatları 411
WEB BİLGİSİ

gergi tavan , barisol tavan , gergi tavan fiyatları 411
WEB BİLGİSİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WEB BİLGİSİ

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

gergi tavan , barisol tavan , gergi tavan fiyatları

YazarMesaj
Tanitim
Onbaşı
Onbaşı
Tanitim

rep puanı : 0

gergi tavan , barisol tavan , gergi tavan fiyatları Empty
MesajKonu: gergi tavan , barisol tavan , gergi tavan fiyatları   gergi tavan , barisol tavan , gergi tavan fiyatları Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2014 3:45 pm

gergi tavan , barisol tavan , gergi tavan fiyatları Itemyapi-logo

Sahip olduğu güçlü imalat ve montaj altyapısı, geniş ürün stoku, kapasite raporu ile belirlenmiş aylık 50.000 m² üretim kapasitesi sayesinde gergi tavan sektörünün lider kuruluşu Renolit ve USC markalarının distribütörü olan İtem Yapı'dır. %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile sadece Türkiye'de değil tüm dünyada otel, havaalanı, hastane, konut, spor tesisleri, AVM, iş merkezi, sanat galerisi, müze ve ofis projelerinde başarı ile uygulama yapmış ve Türkiye'nin yüz akı olmuştur. Yerli ve yabancı güçlü referansları, tavan dekorasyonunda uzmanlaşmış personeli, güçlü mimari kadrosu ve profesyonel montaj ekibi ile İtem Yapı USC gergi tavan sistemleri, her büyüklükteki projede çözüm ortağınız olmayı amaçlamaktadır. Türkiye'de barisol tavan veya barisol aydınlatma olarak da bilinen translucent (ışıklı), lake (parlak), dijital baskılı, saten, mat ,3 boyutlu ve akustik gergi tavan ürünlerini en uygun gergi tavan fiyatları ile, 20 Yıl garantili, montajlı veya montajsız olarak satın alabilmek için www.itemyapi.com internet sitesini ziyaret edebilir, dilerseniz detaylı bilgi ve mimari destek alabilirsiniz.

gergi tavan , barisol tavan , gergi tavan fiyatları
1 sayfadaki 1 sayfası